Підручники

з внутрішньої медицини

Основні онлайн-ресурси
з підручниками

Завжди уточнюйте у свого викладача рекомендований перелік літератури, яка знадобиться вам для успішного проходження циклу внутрішніх хвороб. Основні ресурси для пошуку підручників:

Онлайн-каталог бібліотеки ОНМедУ

Скористайтесь пошуком та зверніться до бібліотеки для отримання обраного підручника

Сторонні сайти

Після ознайомлення з новими медичними виданнями купуйте їх у офіційних правовласників

Перелік підручників

1. Internal medicine : Part 1 and Part 2: textbook for English-speaking students of higher medical schools / edited by Professor M.A. Stanislavchuk and Professor V.K. Sierkova. - Vinnytsya : Nova Knyha, 2019
  2. Davidson's Principles and Practice of Medicine 23rd Edition. Editors: Stuart Ralston, Ian Penman, Mark Strachan Richard Hobson. Elsevier. - 2018. – 1440 p.
  3. USMLE Step 2 CK Lecture Notes 2017: Internal Medicine (Kaplan Test Prep). - 2016. - Published by Kaplan Medical. - 474 pages.
  4. Сучасні класифікації та стандарти лікування захворювань внутрішніх органів. Невідкладні стани в терапії. Аналізи: нормативні показники, трактування змін. 27-е вид.. Мостовий Ю.М.. Центр ДЗК м.Київ 2020. 800с.
  5. Внутрішні хвороби: у 2 частинах: підручник / Л.В. Глушко, С.В. Федоров, І.М. Скрипник та ін. 2019. 680с.

Мова сайту:

UA RU EN