Pavel-Mihajlovich

Пісковацький Павло Михайлович, кандидат медичних наук, асистент кафедри.

Випускник ОМІ 1983 року. Після закінчення ОМІ 6 років працював у НДІ епідеміології та вірусології; в кардіологічних відділеннях міських лікарень 2 і 1.

Асистент кафедри з 1991 року.

Керівник студентського наукового гуртка кафедри, вихованці якого неодноразово ставали переможцями та призерами наукових конференцій та олімпіад, продовжили наукову діяльність в якості асистентів кафедри. У 2000 році блискуче захистив кандидатську дисертацію, присвячену застосуванню преформованих факторів у відновному лікуванні постраждалих від аварії на ЧАЕС із серцево - судинними захворюваннями.

Захоплює його феноменальна пам'ять, ерудиція, принциповість у відстоюванні своєї думки, сміливе новаторство у створенні наукових ідей.

Наукові роботи:

• Тактика семейного врача при лечении гипертонических кризов (2010) (файл в репозиторії).
  • Кiлькісна оцінка вікових і дисліпідемічних уражень черевної аорти за даними ехографії (2006) (файл в репозиторії).
  • Імунний статус, маркери запалення й ехографічна характеристика стінки черевної аорти (2006)  (файл в репозиторії).