Романченко Максим Ігорович

Maksim-Igorevich

Романченко Максим Ігорович, асистент кафедри.

Наукова робота присвячена особливостям дисфункції ендотелію у кардіологічних і ревматологічних хворих, а також способам її корекції.

У 2010 році освоїв і удосконалив метод підрахунку циркулюючих ендотеліоцитів крові.

З 2014 року адмініcтрує сайт кафедри терапії - www.therapy.odmu.edu.ua

З раніше завершених онлайн-проектів - 3D модель головного (тут) и анатомічного (туткорпусів університету. Процес створення й результати рендеру:

Золотарьова Ксенія Олегівна

Ksenia-Olegovna

Золотарьова Ксенія Олегівна, асистент кафедри.

Наукова робота присвячена варіабельності серцевого ритму у хворих кардіологічною патологією, а також впливу на неї ω-3 поліненасичених жирних кислот.

Костюшова Наталія Володимирівна

Nataliya-Vladimirovna

Костюшова Наталія Володимирівна, асистент кафедри.

Соломко Олена Володимирівна

Elena-Vladimirovna

Соломко Олена Володимирівна, кандидат медичних наук, асистент кафедри.

Закінчила Одеський державний медичний університет в 1999 р З 2000 по 2005 працювала лікарем-терапевтом в Одеському обласному госпіталі інвалідів війни. У 2007 закінчила клінічну ординатуру кафедри госпітальної терапії ОДМУ. З 2008 працює лікарем-кардіологом екстреної медичної допомоги ГКБ №3, одночасно навчаючись в аспірантурі на базі кафедри внутрішньої медицини №4 ОНМедУ. З 2011 р асистент цієї ж кафедри.

Дисертація присвячена вивченню ефективності комбінованої гіполіпідемічної терапії у хворих на ІХС. Автор 23 друкованих праць, 1 патенту.

Наукові роботи:

• Фібрати у корекції тригліцеридермії у хворих на серцево-судинну патологію (2011) (файл у репозиторії).
  • Ефективність корекції дисліпідемії у хворих на стабільну стенокардію напруження (2018) (файл у репозиторії).
  • Динаміка психічного компонента якості життя у хворих на стабільну стенокардію напруження під впливом комбінованої гіполіпідемічної терапії (2014) (файл у репозиторії).
  • Вплив стандартного медикаментозного комплексу для хворих із стабільною стенокардією напруження на ліпідний спектр крові (2010) (файл у репозиторії).

Прадош Кумар Паніграхі

pradhosh

Прадош Кумар Паніграхі, кандидат медичних наук, асистент кафедри.

Выпускник ОНМедУ 2001 року.

Співробітник кафедри госпітальної терапії з 2004 року - магістратура - аспірантура. З 2016 року працює асистентом кафедри в Одеському Національному медичному університеті.