Матеріали

для щоденних занять

Image
Image

Інфо-система університету

На сторінці кафедри в info-системі ви можете завантажити методичні матеріали для щоденних аудиторних занять, завдання СРС, тематичні плани, графіки відробок та інші необхідні матеріали:

Додаткові ресурси

Для кращого засвоєння складних тем користуйтесь додатковими ресурсами, які ведуть провідні спеціалісти в своїх сферах: регулярно публікують цікаві клінічні випадки, оновлені протоколи та сучасні наукові статті. Найцікавіші з них ми виклали нижче:

Внутрішні хвороби

Матеріали представлені на англійській мові, - мові міжнародної медичної спільноти. Якщо відчуваєте складності з читанням оригіналу - одразу вмикайте режим перекладу в браузері.

Medscape.com
Medscape.com

Одна із найбільших бібліотек із базовими статтями по кожній хворобі та патологічному стану. Використовуте як відправну точку в підготовці будь-якої теми.

Європейське товариство кардіологів
Європейське товариство кардіологів

Один із найкращих порталів, на якому представлені сучасні рекомендації із діагностики та лікування серцево-судинних захворювань.

Image

Електрокардіографія

Це - найцікавіші авторські сайти з електрокардіографії. Рекомендуємо підписатись на авторів у Facebook та регулярно читати клінічні випадки із їх детальним розбором.

  • http://litfl.com/ecg-library/ - Один з найкращих англомовних сайтів для самостійного вивчення ЕКГ.

  • http://hqmeded-ecg.blogspot.com/ - ЕКГ-блог доктора Стівена Сміта - одного з найкращих спеціалістів з ЕКГ-діагностики невідкладних станів. Кожен випадок детально описаний та проаналізований.

  • http://ecg-interpretation.blogspot.com/ - Авторський ЕКГ-блог Кена Грауера із наддетальним описом кожної кардіограми.

  • http://www.ems12lead.com/ - ЕКГ-блог співробітника швидкої допомоги.

  • http://ecg.utah.edu/ - Курс ЕКГ на порталі університету штату Юта.
Image

Радіологія

  • https://radiopaedia.org/ - Радіопедія - це міжнародна енциклопедія з радіології.  Десятки тисяч клінічних випадків зібрані в статті, що постійно оновлюються лікарями з усього світу. Окрім простих рентгенограм є повні стеки КТ- та МРТ-досліджень.
Image

Ультразвукова діагностика

  • https://www.ultrasoundcases.info/ - Найбільший безкоштовний онлайн-атлас УЗ-досліджень внутрішніх органів. Обов'язково вивчайте представлені клінічні випадки для кращого розуміння можливостей УЗ-діагностики.

  • https://www.thepocusatlas.com/ - Атлас ультразвукових досліджень внутрішніх органів із швидким інструментом пошуку.
Image

Ендоскопія

  • https://www.gastrointestinalatlas.com - Атлас із більше ніж 5000(!) повних відео ендоскопічних досліджень патології ШКТ. 

  • Olympus EndoAtlas - Атлас ендоскопічних зображень від компанії Olympus.

Мова сайту:

UA RU EN